Ognisko w Gdańsku – Parafia Świętej Barbary, ul. Długie Ogrody 19

Parafia
Spotkania odbywają się w pierwsze piątki miesiąca. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania odbywają się w salce koło plebani około 19.00. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Piotr Adamski.
Parafia Świętej Barbary >>>
Poprzednia parafia
Spotkania w parafii pw. Św. Jadwigi Królowej w Bojanie odbywały się w okresie 06.02.2009 - 17.06.2012. Duszpasterz wspólnoty - ks. Marcin Bukowski.
Parafia Świętej Jadwigi Królowej >>>
Stowarzyszenie OPP
program do pit - darmowy

Drodzy !

Nie możemy spotykać się na otwartych mitingach z powodu epidemii koronawirusa. Mitingi on-line nie są z pewnością tym samym doświadczeniem słuchania siebie we wspólnocie, co mitingi na żywo. W tym czasie ważne jest jednak to, abyśmy dalej się spotykali. Dlatego zapraszamy na miting on-line, który odbędzie w piątek 4 grudnia o godz. 19.30 (wielu z nas praktykuje codzienną Eucharystię, dlatego spotykamy się pół godziny później niż zwykle). Spotkanie zakończy się o 21.30.

Spotkanie odbędzie się poprzez komunikator ZOOM. Możemy go za darmo pobrać: https://zoom.us/download.

Konferencję wprowadzającą wygłosi ks. Piotr Adamski. Prosimy wcześniej zapoznać się z tekstem biblijnym „Walka z Goliatem” w 1Sm 17, 1-58.    

Ważne informacje:

1.      Jeśli chcesz wziąć udział w mitingu – wyślij maila do Mirki, która w piątek udostępni Ci link do spotkania. Termin zgłoszenie upływa w czwartek 3 grudnia. Temat wiadomości: „MITING ON-line”.

2.      Prosimy zadbać o anonimowość spotkania: nikt spoza grupy nie może słyszeć, ani widzieć uczestników mitingu.

3.      Po zalogowaniu na spotkanie prosimy o bezwzględne wyłączenie mikrofonów i włączenie kamery. Prosimy nie rozmawiać przed rozpoczęciem spotkania.

 

Do usłyszenia i zobaczenia na mitingu!

Mirosława Pakur

Ks. Piotr Adamski

Kronika