Parafia

Spotkania odbywają się w pierwsze piątki miesiąca lub w pierwsze wtorki po nim nastepujące. Bardzo prosimy o korzystanie z jednej z dwóch propozycji spotkania. Na grupę wtorkową zapraszamy szczególnie osoby zamieszkałe bliżej parafii św. Barbary. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania odbywają się w salce koło plebani około 19.00. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Piotr Adamski.
Parafia Świętej Barbary >>>

Poprzednia parafia

Spotkania w parafii pw. Św. Jadwigi Królowej w Bojanie odbywały się w okresie 06.02.2009 - 17.06.2012. Duszpasterz wspólnoty - ks. Marcin Bukowski.
Parafia Świętej Jadwigi Królowej >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

Na spotkaniu było nas ponad 40 osób, w tym 10 nowych.   Gościliśmy kleryka piątego roku naszego Gdańskiego Seminarium, który odbywa swoja praktykę w tutejszej parafii.

Przedstawiliśmy charyzmat Wspólnoty „Sychar”, krótko zdaliśmy relacja z naszych wakacyjnych sycharowskich wojaży.

Ognisko Gdańskie było organizatorem jednego z turnusów wakacyjnych w Jastarni, braliśmy czynny udział w 22 pieszej pielgrzymce trzeźwościowej z Gdańska – Oliwy do Sanktuarium w Matemblewie i zorganizowaliśmy po raz drugi Zlot Sycharków w Sanktuarium w Oborach.

W tym roku formacji, będziemy się spotykać w  pierwsze   piątki  miesiąca.

Od godziny 17 możliwość spowiedzi , o 17,30 Adoracja Najświętszego Sakramentu , o 18:00  Mszą św., a potem spotkanie wspólnoty w salce na plebanii.

Ustaliliśmy, że począwszy od września w każdą trzecia  sobotę miesiąca po wieczornej  mszy około  godzinie 18;45,  będziemy spotykać się na miting 12 krokowym dla chrześcijan -grupa wsparcia dla osób w kryzysie małżeńskim.

Najbliższe spotkania: 

21 września   i   4 października

Z Bogiem

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kronika