Parafia

Spotkania odbywają się w pierwsze piątki miesiąca lub w pierwsze wtorki po nim nastepujące. Bardzo prosimy o korzystanie z jednej z dwóch propozycji spotkania. Na grupę wtorkową zapraszamy szczególnie osoby zamieszkałe bliżej parafii św. Barbary. Rozpoczynamy Mszą św. o godz. 18.00. Spotkania odbywają się w salce koło plebani około 19.00. Duszpasterzem wspólnoty jest ks. Piotr Adamski.
Parafia Świętej Barbary >>>

Poprzednia parafia

Spotkania w parafii pw. Św. Jadwigi Królowej w Bojanie odbywały się w okresie 06.02.2009 - 17.06.2012. Duszpasterz wspólnoty - ks. Marcin Bukowski.
Parafia Świętej Jadwigi Królowej >>>

Stowarzyszenie OPP

program do pit - darmowy

Po raz pierwszy członkowie wspólnoty „Sychar” z Trójmiasta wzięli udział w pieszej pielgrzymce. motywem przewodnim było hasło „Ojciec – świadek wiary i trzeźwości”.

Wędrując przez Oliwskie lasy do Matemblewa modliliśmy się dając świadectwo naszej wiary, że każde trudne sakramentalne małżeństwo jest do uratowania.

Na szlaku wśród prawie 500 pielgrzymów , było  nas 15 osób. Zdecydowanie wyróżniały nas  „sycharowskie” koszulki.  Podczas pielgrzymki wysłuchaliśmy konferencji ks. dr. Bogdana Głodowskiego. Pielgrzymowanie zakończyła uroczysta Msza św z błogosławieństwem.

047
050
045

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Kronika